✉ ronin@ronin.sk
✆ +421 (0) 940 513 482

Predator

Značka PREDATOR je tu pre Vás od roku 1997. Od tejto doby sa zameriavame na vývoj komplexného výrobného programu s najvyššou kvalitou proti dotieravému a nebezpečnému hmyzu. Zameriava sa na všetkých zákazníkov ktorí kladú vysoké požiadavky na účinnosť pri pohybe v oblastiach so zvýšeným hygienickým rizikom prenosu chorôb nebezpečným hmyzom.

Firma bola založená v roku 1994. Spoločnosť v tejto dobe pôsobila ako importér a distribútor parfumov pre Českú republiku. V roku 1997 začala výroba parfumérie pod vlastnou značkou. Vzhľadom na nedostatok repelentných výrobkov po katastrofálnych povodniach v roku 1997, začala výroba repelentných prostriedkov pod značkou PREDATOR určených na lekárenský trh, tak aj vysoko profesionálne repelentné prostriedky ako sú PROTECTOR, COBRA a iné privátne značky.

Tieto výrobky sa radia k špičke moderných ochranných prostriedkov. Výrobky spĺňajú všetky kritériá kozmetických a biocídnych direktív EÚ. Produkty prechádzajú náročným testovaním a schvaľovaním štátnych kontrolných orgánov, akreditovaných tuzemských laboratórií. V priebehu niekoľkých rokov firma vyvinula niekoľko výnimočných receptúr, ktoré máte možné vyskúšať aj Vy.

V roku 2013 sa firma stala členom medzinárodnej organizácie EMCA (EUROPEAN MOSQUITO CONTROL ASSOCIATION), ktorá združuje vedeckých pracovníkov, kontrolné a monitorovacie orgány štátnej správy a renomované výrobcu repelentných a insekticídnych výrobkov na európskom kontinente.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky