✉ ronin@ronin.sk
✆ +421 (0) 940 513 482

Ulfhednar

„Ulfhednar (vyslovovaný Ulf-heth-nar) bola skupina vikingských bojovníkov, ktorí na sebe nosili vlčiu kožu a ich vlastná pokožka bola natretá na čierno. Podobne ako Berserkeri pred bojom a praktizovali rituál „Hnev Berserkera“. Prostredníctvom adrenalínu sa stávali silnejšími a rýchlejšími, stali sa imúnnymi voči bolesti a krvácali menej.“

Ulfhednar je registrovaná značka vo vlastníctve spoločnosti Skytterlinken AS z Nórska. Spoločnosť sa zaoberá vývojom a výrobou vybavenia, odevov a zbraní pre lov, long range a športovú streľbu vo všeobecnosti. Je najväčším dodávateľom športových zbraní v Nórsku. Pomerne drsná arktická klíma ich núti stanoviť mimoriadne prísne požiadavky na materiály používané v ich produktoch. To isté platí pre ich výrobcov a subdodávateľov.

Poľovníctvo, outdoorové aktivity a strelecké športy sa medzi Nórmi tešia veľkej obľube. Užívatelia potrebujú vysoko kvalitné produkty a jednoduchú použiteľnosť, pri zachovaní maximálnej funkčnosti. Studené zimy, mokrá jeseň a horúce leto vyžadujú špeciálnu sadu vybavenia. Ulfhednar je práve toto.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.